קטלוגים בחתך נושאי :

א. קטלוגים כלי עבודה :

1. קטלוג : מקיטה -  יצרני מקיטה הינה אחת מהקונצרן יצרני ענק ומהמובילות בעולם ובעלת מגוון  עצום של לציוד כלי עבודה חשמלים ונטענים המבוססים על סוללות ליתיום איכותיות, ציוד חשמלי ונטען לכלי גינון המבוסס ברובו גם על סוללות ליתיום. למגוון כלי עבודה נטענים וחשמליים אצלנו באתר לחץ על הקישור : RAZTOOLS -

 MAKITA - כלי  עבודה מקיטה נטענים ליתיום, כלי עבודה חשמליים מקיטה, מסורי מקיטה, משחזות מקיטה, מרגות,מקדחות, פטישונים, ארגזי כלים, כלים נטענים, וכו..

2. קטלוג :ברונקו ציוד הבניה הטוב בעולם -  החברה נוסדה בשנת 1955 ועיסוקה המרכזי הינו ייצור ופיתוח של ציוד בניה בקדמת הטכנולוגיה, החברה עוסקת במגוון יצרני של :ציוד גנרטורים, ציוד אינסטלציה, צינורות פלסטיק, ספינקלרים, מכונות ריתוך, מכונות לצבע, מכונות להתזת חומרים ועוד..

3. קטלוג פלד הספקה טכנית -  פלד הספקה טכנית עוסקת ביבוא והפצה בתחום ההספקה הטכנית מזה כ-65 שנה.החברה  הינה יבואנית בלעדית של מוצרי SIGNET ומספקת מגוון רחב מאד בתחומים רבים : מכונות שטיפה ושואבים KARCHER, ארונות כלים ואחסון SIGNET, בוקסות וסטים SIGNET, כלי עבודה שונים, כלי אוויר חשמל, מלחמים SIGNET, ארונות כלים ואחסון SIGNET, בוקסות וסטים SIGNET, מפתחות לברגים SIGNET, ביגוד +בטיחות SIGNET, כלים לטיפול בצנרת, כלים ואביזרים לרכב, גינון,כלי עבודה של חברת KENDO, כלי עבודה של חברת WISS NICHOLSON KDS ACTION, כלים שונים, מברגים וביטים,כלי עבודה של חברת STEELWORKS. אצלנו באתר לחץ על הקישור : RAZTOOLS

   ב. קטלוגים בנושאי גגות :

 1. קטלוג רעפי קוניאל אנטוניו - משפחת קוניאל הינה בעלת ניסיון של יותר ממאה ועשרים שנה בתחום היצור של רעפי חרס, והמותג קוניאל מוכר ברחבי העולם כמותג איכותי ומוערך.

 במהלך שנות התשעים של המאה הקודמת, לאחר תקופה משמעותית של יצוא מאיטליה לכל רחבי המזרח התיכון, החל תהליך של הקמת מפעל חדש לייצור רעפים המתוכננים במיוחד לאיזורנו.

  ג. קטלוגים בנושאי דלתות:

 1.קטלוג דלתות תייר  - דלתות תייר החלה כחברה משפחתית אשר הוקמה בשנת 1991 על ידי משה תייר מהנדס מכונות המשמש היום כמנכ"ל החברה בפועל.

במשך השנים החברה גדלה והתפתחה. כיום היא אחת מחברות הדלתות היצרניות הגדולות במשק הישראלי.

לרשותנו הניסיון, הידע והכלים להעניק לכם את הליווי המקצועי הנכון בבחירת דלת לבית בשירות אישי ובאיכות בלתי מתפשרת.

חברה המתמחה בתכנון וייצור דלתות מזה כ-25 שנה. דלתות תייר הינו מפעל יצרן לשיווק דלתות פנים בארץ ובעולם.

 ד.קטלוגים בנושאי חומרים: צבעים, גבס ומוצריו:

1.קטלוג מוצרי טמבור - חברת טמבור נוסדה ב – 1936 וכיום הינה מובילה את שוק מוצרי הבניה ישראל. ההתמחות של טמבור בתחומים :יצור ובשיווק של צבעי איכות דקורטיביים לתעשייה ולבניין, צבעים ליישומים מיוחדים בתחומי תעופה, רכבות וספנות, חומרי בניה מתקדמים, לוחות גבס, תקרות אקוסטיות, בלוקי גבס, טיח גבס, ניצבים ומסלולים, חומרי בידוד ואיטום, אמולסיות לתעשיית הצבע, נייר וקרטון, דבקים לבניה, לנייר ולעץ, צבעי דפוס, צבעי רצפות, צבעי אבקות, סימון דרכים ועוד. בקטלוג של טמבור תוכלו למצוא: צבעים מסוגים שונים ולכל מטרה,חומרי בנין, מוצרי גבס,צבעי תעשייה,אביזרים נלווים,חומרי הכנה ומילוי ועוד...ראו מגוון מוצרי טמבור אצלנו ברז יחיאל - עשה זאת בעצמך באתר - לחץ על הקישור המוביל לקטגוריה: צבעים, דבקים,חומרים וציוד