יחיאל רז - מוצרי DIY :"עשה זאת בעצמך"
אם החלטתם שאתם לא הולכים אחרי " העדר " ורוצים בעצמכם לייצר, לעצב ולקבוע את ריהוט הבית שלכם, החצר או הגינה, אתם רוצים לחסוך כסף משמעותי ולהנות מפרי מעשה ידכם ובעיצוב שיתאים בדיוק למידות שלכם,  יחיאל רז - מוצרי DIY :"עשה זאת בעצמך", אנו  הפיתרון המושלם עבורכם.

אז איך זה עובד?
החלטתם לבנות לבנות ספסל זולה לגינה שלכם, או כל רהיט אחר מרשימת המוצרים שאנו מציעים לכם לעשות בעמכם, הדרך מכאן היא קלה ומהירה. החשוב ביותר בכל התהליך הוא הרצון שלכם והאמונה בעצמכם שכן, אתם יכולים ליצור ריהוט יפה,איכותי ומעוצב לפי הטעם שלכם והמתאים ביותר לאווירה השורה בביתכם בשיטה " עשה זאת בעצמך ". היתרונות לשיטה זאת הינם רבים, כפי שציינו לעיל' : חסכון משמעותי בכסף, עיצוב לפי בחירתכם, איכות של חומרים, עצים איכותיים, תהליך מהיר ופשוט בעזרת ערכת החומרים שתקבלו מאיתנו לכל רהיט, מוצר בשיטה עשה זאת בעצמך,הדרכה וליווי מאיתנו על פי הצורך ולאורך כל התהליך עד הייצור, ייצור המוצר על פי המידות שאתם רוצים, קבלת שירות מהיר ואיכותי לחיתוך כל סוג עץ לפי מידה, או קבלת ערכה מושלמת עם כל החומרים הנילווים  אצלנו ביחיאל רז - עשה זאת בעצמך ועוד..

כל מה שיישאר לכם לעשות זה לצבוע את המוצר בצבע או בלכה שתיבחרו, או אם תרצו נוכל להרכיב לכם את הרהיט אצלנו ונבצע גם את הגימור ברמה גבוהה ואף להציע לכם שירות הובלה עד הבית במחיר הגון. חרף כל זאת עדיין תהנו ממוצר איכותי שאתם עיצבתם בעצמכם ויצרתם אותו לבדכם, או באמצעותינו ומה שחשוב מאד שתצאו מרוצים  ותשלמו הרבה פחות מללכת לנגר ולשלם מחיר גבוה מאד.

למה דווקא אצלנו : יחיאל רז - מוצרי DIY :"עשה זאת בעצמך"?

אצלנו ביחיאל רז - מוצרי DIY :"עשה זאת בעצמך", תוכלו לקבל את כל השירות תחת קורת גג אחת : לבחור את סוג העץ הנחוץ לכם, לבניית עצמית של מוצרים לבחירתכם מהאתר שלנו " רז טולס " - www.raztools.co.il", לבנות מוצר על פי בחירתכם ובמידות שתרצו לפי סוג עץ שתבחרו, ולקבל שירות חיתוך על פי מידה, או לקבל שירות מלא לפי בחירתכם עד גמר מוצר שנבנה עבורכם על פי עיצובכם בשירות שלנו החל ממדפים, מעץ שולחן, ספסל עץ, או מטבח קומפלט, או בכלל לקבל ערכת עשה זאת בעצמך למוצרים מוגמרים שלכם רק נותר לצבוע אותם ולהרכיבם בביתכם. אצלנו תוכלו למצוא את כלי העבודה הנחוצים לכם לבניה, כמו כן את הצבעים, הפרזול, החומרים הנלווים, ברגים וכו..כל האופציות והאפשרויות לבחירתכם.

נשמח מאד לשרת אותכם ולהיות שותפים לחוויה הנפלאה שלכם בשיטה: "עשה זאת בעצמך ".