מ-  עד- 

מחסן גינה פקטור דגם 6X4 כתר פלסטיק

פקטור 6X4KETER

מחסן גינה פקטור דגם 6X4 כתר פלסטיק

מחסן כתר מושלם לגינה, במידה ארוכה וצרה, אידיאלי לאחסון כלים בעלי ידיות ארוכות, סולמות, אופניים, ריהוט גן, ציוד מנגל ועוד. קל להרכבה, אין צורך בתחזוקה. המחסן בנוי חומרים איכותיים, פלסטיק קשיח ועמיד לתנאי חוץ וקרינת UV. מחסן גינה כתר - דגם פקטור 4X6, כולל קורת גג ארוכה שקופה להכנסת אור יום טבעי, 2 חלונות מעוצבים להכנסת אור, פתחי אוורור עליונים לתחלופת אוויר, תמיכה מובנית למדפים. פתיחת דלת ברוחב 87 ס"מ. פתיחה נוספת להרחבה. מידות חיצוניות: רוחב: 130 ס"מ עומק: 190 ס"מ גובה: 216 ס"מ קיבולת: 3.9 מ"ר שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

2030 ₪

מחסן גינה פקטור דגם 6X3 כתר פלסטיק

פקטור 6X3KETER

מחסן גינה פקטור דגם 6X3 כתר פלסטיק

מחסן מושלם לגינה, אידיאלי לאיחסון כלים בעלי ידיות ארוכות, סולמות, ציוד מנגל, אביזרי השקיה, גינון וכדומה. מחסן כתר פלסטיק פקטור, מגיע בקיט קל להרכבה, המבנה מחוזק בפלדה. חלקי הפלסטיק חזקים, עמידים נגד מכות ותנאי מזג אוויר חיצוניים, בייחוד בפני השמש הישראלית. קיימים פתחי אוורור עליונים לסירקולצית אוויר. כוללים זוויות תומכות למדף. מידות חיצוניות: רוחב: 178 ס"מ עומק: 113 ס"מ גובה: 208 ס"מ תכולה: 3.2 מ"ק שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

2190 ₪

מחסן גינה פקטור דגם 6X6 כתר פלסטיק

פקטור 6X6KETER

מחסן גינה פקטור דגם 6X6 כתר פלסטיק

מחסן בדיוק בגודל המתאים. קל מאד להרכבה עצמית. מחסן לגינה בנוי היטב וחזק, עשוי פלסטיק קשיח ועמיד מאד לתנאי חוץ וקרינת UV. כולל חלון צד, שני פתחי אוורור עליונים, לשחרור חום וגם קורת אורך שקופה להכנסת אור יום. כולל גם 2 מדפים עם תומכים בגודל 120X25 ס"מ. קירות המחסן מעוטרים בטקסטורת עץ. מדגמי שנת 2013 מידות חיצוניות: רוחב: 178 ס"מ עומק: 198 ס"מ גובה: 208 ס"מ תכולה: 6 מטר קוב שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

2769 ₪

מחסן גינה פקטור דגם 6X8 כתר פלסטיק

פקטור 6X8KETER

מחסן גינה פקטור דגם 6X8 כתר פלסטיק

פתרון אחסון מתקדם ואיכותי מבית כתר פלסטיק. המבנה מחוזק בחיזוקי בפלדה, ניתן להרכבה בקלות בעזרת הוראות מצורפים. מחסן פלסטיק חזק ועמיד לתנאי חוץ ושמש ישראלית - עמיד לשנים ואינו דורש תחזוקה. כולל קורה עליונה מרכזית שקופה וחלונות צד להכנסת תאורה טבעית. פתחי אוורור לסירקולציית אוויר. מדפים ומתלים לכלי עבודה אופציונאליים. מידות חיצוניות: רוחב: 255 ס"מ עומק: 182 ס"מ גובה: 217 ס"מ נפח: 7.9 מטר קוב שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

3399 ₪

מחסן גינה פקטור דגם 8X8 כתר פלסטיק

פקטור 8X8KETER

מחסן גינה פקטור דגם 8X8 כתר פלסטיק

פתרון אחסון חכם, חזק ואיכותי מבית כתר, בעל מראה עץ טבעי ואסטתי, קל להרכבה, ללא צורך בתחזוקה. חלון צד וסקיילייט, להוספת תאורה טבעית, 2 פתחי איוורור עליונים, עם אפשרות להוספת ונטה לצורך אוורור נוסף. מבנה מחסן גינה פקטור 8X8 מחוזק בפלדה. קיימים מדפים ומתלים למשקל כבד, אופציונאליים בגודל 120X25 ס"מ, כולל רצפה כחלק ממבנה המחסן - לחוזק ועמידות גבוהה, ניתן לנעילה. מידות חיצוניות: רוחב: 256 ס"מ עומק: 255 ס"מ גובה: 243 ס"מ תכולה: כ-15 מ"ק שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

4290 ₪

מחסן גינה פקטור דגם 8X11 כתר פלסטיק

פקטור 8X11KETER

מחסן גינה פקטור דגם 8X11 כתר פלסטיק

מבנה אחסון ענק, להרכבה קלה בשיטת "עשה זאת בעצמך". מחסן בדגם חדש, חזק ואיכותי, עשוי פלסטיק עמיד המיוצר בטכנולוגיות מתקדמות, ההופכות את מחסן כתר פקטור לקשיח ועמיד לתנאי מזג-אוויר חיצוניים. כמו כן המבנה מחוזק בפרופילי מתכת. המחסן מרשים למראה, עם טקסטורת עץ ודלתות קשתיות, ניתנות לנעילה. מחסן כתר כולל קורה עליונה שקופה - המשמש כ-סקיילייט וחלון צד אחד, המאפשרים כניסת אור טבעי, כמו כן קיימים פתחי איוורור עליונים בחזית ובגב המבנה. המחסן כולל גם פנל רצפה מובנית מסיבית. וכן 2 מדפי אחסון. אין צורך בתחזוקה. מידות חיצוניות: רוחב: 256.5 ס"מ עומק: 331.5 ס"מ גובה: 243 ס"מ נפח לקיבולת: 15.5 מ"ק שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

5082 ₪

מחסן גינה פיוז'ן דגם 754 כתר פלסטיק

פיוז'ן 754KETER

מחסן גינה פיוז'ן דגם 754 כתר פלסטיק

מחסן גינה חדש ומעולה. עשוי מחומר חזק ועמיד ביותר המשלב פלסטיק וסיבי עץ, מפרופילים משתלבים, עבים, בעלי דופן כפולה, עם אפשרות לקידוח בקורות, להוספת אביזרי תליה. המחסן החדשני של כתר, הוא בעל עמידות גבוהה ביותר, ללא צורך בתחזוקה, אינו מחליד, אינו דורש צביעה, עמיד בתנאי חוץ. בעל מראה דמוי עץ, דו-גוני, מגיע בשני שילובים שונים של צבעים. המחסן בנוי מ- 2 דלתות גדולות ומסיביות, לגישה נוחה, צוהר בגג לכניסת אור יום, גג בעל מראה הדומה לשינגלס מעץ, פתחי אוורור משני כיוונים, רצפת פלסטיק חזקה לנשיאת משקלים גדולים, מערכת נעילה חסינה, מפלדת אל-חלד הוא עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה - סיבי עץ ממוחזרים ופלסטיק ניתן למיחזור. צבעים: 1) חום כהה ומהגוני 2) חום כהה ועץ אפור (DriftWood) מידות חיצוניות: רוחב: 229 ס"מ עומק: 121 ס"מ גובה: 252 ס"מ שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

4870 ₪

מחסן גינה פיוז'ן דגם 757 כתר פלסטיק

פיוז'ן 757KETER

מחסן גינה פיוז'ן דגם 757 כתר פלסטיק

מחסן כתר פיוז'ן אינו מחליד, אינו דורש תחזוקה, והוא עמיד לתנאי חוץ. המראה החיצוני שלו דומה ללוחות עץ, כל מחסן הוא דו-גוני, מגיע בשני צירופים של צבעים. המחסן כולל: 2 דלתות מסיביות, המאפשרות גישה נוחה, צוהר שקוף בגג להכנסת אור יום, גג מחוזק במתכת בעל מראה דמוי שינגלס מעץ, 4 כיוונים של פתחי אוורור, רצפת פלסטיק חזקה לנשיאת משקלים גדולים - 300 Psi, מערכת נעילת מחסן עשוי פלדת אל-חלד ידידותי לסביבה - סיבי עץ ממוחזרים מתעשיה. פלסטיק המחסן ניתן למיחזור. גווני המחסן - שילוב של חום כהה ומהגוני מידות חיצוניות: רוחב: 229 ס"מ עומק: 223 ס"מ גובה: 252 ס"מ שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

5979 ₪

מחסן גינה פיוז'ן דגם 759 כתר פלסטיק

פיוז'ן 759KETER

מחסן גינה פיוז'ן דגם 759 כתר פלסטיק

מחסן מרשים, איכותי וחדשני. עשוי חומר מרוכב, המשלב סיבי עץ ופלסטיק, ליצירת חומר חזק ועמיד ביותר. הפרופילים של המחסן חזקים, ובעלי דופן כפולה, המאפשרים גם קידוח בקורות המחסן להתקנת אביזרי תלייה. מחסן גינה גדול ומעוצב מבית כתר. החומר ממנו בנויים שלבי קירות המחסן, עשוי פלסטיק משולב עם סיבי עץ. שילוב זה יוצר חומר חזק עמיד ביותר ובנוי לעמידה בעומס. מבני פרופילי שלבי הקירות מאפשר קידוח התקנת אביזרי תלייה ומידוף. מחסן פיוז'ן אינו דורש תחזוקה, עמיד לתנאי חוץ ואינו מחליד. עיצובו החיצוני של המחסן הוא דמוי קורות עץ. צבעים: המחסן הוא דו-גוני מגיע בשני צירופים של צבעים - חום-אפור או אפור בהיר וכהה. מבנה המחסן כולל: 2 דלתות גדולות המאפשרות גישה נוחה, חלונות ב-4 פני המבנה, להכנסת אור יום, סקיילייט שקוף ברוכב הגג להכנסת אור, גג עם חיזוקי מתכת, מעוצב במראה שינגלס מעץ, 4 כיוונים של פתחי אוורור, קירות קשיחים, חזקים במראה עץ. רצפת פלסטיק חזקה לנשיאת משקלים גדולים - עד 300 Psi, מערכת נעילה מפלדת אל-חלד. עשוי באופן ידידותי לסביבה - מסיבי עץ ממוחזרים. כמו כן המחסן עצמו ניתן למיחזור. שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

5530 ₪

מחסן גינה אולטרה דגם 17113 כתר פלסטיק

אולטרה 17113KETER

מחסן גינה אולטרה דגם 17113 כתר פלסטיק

מחסן רב שימושי לחצר או לגינה. עשוי פלסטיק קשיח, עמיד לשנים בתנאי חוץ ושמש, אינו מתקלף, מחליד, מצריך צביעה או תחזקה. מחסן גינה "אולטרה", פשוט להרכבה מצוין למגוון רחב של שימושים: לאחסון כלי עבודה לגינה, אביזרי גריל, פחי אשפה גדולים, צעצועים ועוד. המחסן בנוי עם שתי דלתות חזית ודלת עליונה עם בוכנות, נוח וקל לשימוש. כולל רצפה משופעת, להכנסת ציוד קלה, פתחי אוורור, וקיט שרשראות להחזקת מכסי פחים. המחסן ניתן לנעילה. כל מחסן מגיע בשני צבעים. שילובים אפשריים: חום-בז', ירוק-בז', אפור-שחור מידות חיצוניות: רוחב: 177 ס"מ עומק: 113 ס"מ גובה: 134 ס"מ מידות פנימיות: רוחב: 164 ס"מ עומק: 97 ס"מ גובה: 127 ס"מ תכולה: 2000 ליטר שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה

1449 ₪

מחסן גינה מקס דגם 14682 כתר פלסטיק

מקס 14682KETER

מחסן גינה מקס דגם 14682 כתר פלסטיק

מחסן רב שימושי לחצר או לגינה. עשוי פלסטיק קשיח, עמיד לשנים בתנאי חוץ ושמש, אינו מתקלף, מחליד, מצריך צביעה או תחזוקה. יחידת אחסון חיצונית רב-תכליתית! קלה להרכבה, אין צורך בתחזוקה, ניתן לנעילה. אינו מחליד, מתעקם או מתקלף וקל להרכבה. מתאים לאחסון רהיטי גינה, כלי גינון, ציוד בריכה, ציוד מנגל ועוד. מחסן גינה נמוך דגם מקס (14682) שומר על התכולה יבשה ומאווררת. כולל מכסה עם פתיחה קלה, בעזרת בוכנות, ודלתות חזית נפתחות לצדדים, עם צירי מתכת לגישה נוחה, ומפתן משופע להסעת פחים ועגלות פנימה בקלות. מסוגל להכיל עד שני פחי אשפה בנפח 240 ליטר. מידות חיצוניות רוחב: 145.5 ס"מ עומק: 82 ס"מ גובה: 125 ס"מ מידות פנימיות: רוחב: 132 ס"מ עומק: 76 ס"מ גובה: 110 ס"מ שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

735 ₪

ארגז אחסון 265 ראטן כתר

265 רטאןKETER

ארגז אחסון 265 ראטן כתר

ארגז אחסון איכותי מראטן, מתאים לשימושי פנימי או חיצוני. עשוי מראטן סינטטי עמיד לתנאי חוץ. ארגז אחסון ראטן מתאים לאחסון כל דבר כמעט ושומר עליהם יבשים ומאווררים: כלי מיטה ומצעים, בגדים, צעצועים, ציוד לגינה ועוד. כולל 2 גלגלים לניידות. מגיע בצבע: חום תכולה: 265 ליטר רוחב עומק גובה מידות חוץ: 117 ס"מ 44 ס"מ 58 ס"מ מידות פנים: 115 ס"מ 42 ס"מ 55 ס"מ שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור * יש להתקין את המחסן על גבי משטח מפולס, יצוק או מרוצף ולא על אדמה.

355 ₪

ארגז אחסון 390 גלנווד כתר

390 גלנוודKETER

ארגז אחסון 390 גלנווד כתר

תיבת אחסון מבית כתר פלסטיק בנפח גדול של 390 ליטר. מתאים לשימוש ביתי או חיצוני. עמיד לתנאי חוץ, חסין מים, ללא צורך בתחזוקה. כולל מנגנון פתיחה אוטומטי לשימוש נוח, מאפשר נעילה. 2 אנשים יכולים לשבת עליו בנוחות. לאיחסון כלי בית, כריות, צעצועים, ציוד גינון, אביזרי בריכה, ספורט ועוד, שומר על התכולה יבשה ונקייה, בעזרת פתחי האוורור המובנים בגוף התיבה. מגיע בצבע: חום מידות רוחב 128 עומק 65 גובה 61 ס"מ תכולה: 390 ליטר שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור רוחב עומק גובה מידות חוץ: 128 ס"מ 65 ס"מ 61 ס"מ מידות פנים: 122 ס"מ 54 ס"מ 58 ס"מ שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור

 זמין במלאי  445 ₪

ארגז אחסון 400 בורנאו כתר

400 בורנאוKETER

ארגז אחסון 400 בורנאו כתר

ארגז אחסון XL עשוי מראטן סינטטי בנפח ענק של 400 ליטר. לשימוש ביתי או חיצוני. עמיד לתנאי חוץ, ללא צורך בתחזוקה. הוא כולל מנגנון פתיחה אוטומטי, וניתן לנעילה. מיועד לאחסון כלי בית, מצעים, צעצועים, בגדים ועוד ושומר עליהם יבשים ונקיים, בזכות פתחי אוורור הקיימים בארגז. ארגז אחסון XL של כתר משמש גם כספסל ישיבה לשני אנשים. מגיע בצבע: חום תכולה: 400 ליטר רוחב 129.5 עומק 70 גובה 62.5 ס"מ שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור

 זמין במלאי  515 ₪

ארגזי אחסון כתר פלסטיק 570 ליטר רוקווד

570 רוקוודKETER

ארגזי אחסון כתר פלסטיק 570 ליטר רוקווד

ארגזים עשויים מפלסטיק חזק ועמיד בנפח ענק - 570 ליטר. מיועדים בעיקר לגינה ולחצר, יכולים לשמש לאחסון גם בבית. משמשים גם כספסל גינה לשני מבוגרים. ארגזי אחסון "רוקווד" מצוינים לאחסון כריות ומזרני רהיטים, כלי גינה, כלי עבודה וכדומה. אינם מחלידים או דורשים תחזוקה, כוללים מנגנון פתיחה אוטומטי ניתן לנעילה. שומרים על התכולה במצב יבש ונקי, בזכות פתחי האוורור המותקנים בכל ארגז. הרכבה קלה ופשוטה. מגיע בצבעים: חום תכולה: 570 ליטר רוחב עומק גובה מידות חוץ: 155 ס"מ 72.4 ס"מ 64.4 ס"מ מידות פנים: 142.4 ס"מ 62.6 ס"מ 57.9 ס"מ שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור

 זמין במלאי  575 ₪

ספסל אחסון עדן 265 כתר פלסטיק

ספסל עדןKETER

ספסל אחסון עדן 265 כתר פלסטיק

ספסל פלסטיק מעוצב, יפה ושימושי לגינה. גם נוח לישיבה עבור שני מבוגרים וגם מצוין לאחסון ציוד גינה, צעצועים, כלי בית ועוד. ספסל אחסון לגינה של כתר, שומר על הפריטים המאוחסנים במצב יבש ומאוורר. הוא אינו מצריך תחזוקה והוא ניתן לנעילה. מגיע בצבע: בז תכולה: 265 ליטר

479 ₪

ארגזי אחסון 270 ליטר הוליווד

270 הוליוודKETER

ארגזי אחסון 270 ליטר הוליווד

ארגז אחסון איכותי, בנפח 270 ליטר מבית כתר-פלסטיק. מראה חיצוני בטקסטורת עץ עשוי פלסטיק חזק ועמיד לתנאי חוץ. כולל אפשרות לנעילה וידיות נשיאה. מתאים לשימוש בבית ובחצר. מתאים לאחסון של כלי גינון, כריות לריהוט גן, כלי עבודה, צעצועים ועוד. מגיע בצבע: חום תכולה: 270 ליטר רוחב עומק גובה מידות חוץ: 117.5 ס"מ 45 ס"מ 57.3 ס"מ מידות פנים: 117.3 ס"מ 43.5 ס"מ 53 ס"מ מגיע באריזה קומפקטית קלת משקל. שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור

185 ₪

ארגזי אחסון נובל 340 ליטר כתר

נובל 340KETER

ארגזי אחסון נובל 340 ליטר כתר

ארגז אחסון איכותי לגינה, מבית כתר. בעל נפח אחסון של 340 ליטר. ארגז פלסטיק במראה קלאסי, בנוי בצורה חזקה ועמידה לתנאי חוץ של לחות וקרינת UV. אינו מתקלף או דורש תחזוקה. עם אפשרות לנעילה. משמש בשימוש משני כספסל ישיבה זוגי. מתאים לשימוש בבית ובחצר. מתאים לאחסון של כלי גינון, כריות לריהוט גן, כלי עבודה, צעצועים ועוד. שומר את התכולה מאווררת ויבשה. תכולה: 340 ליטר מגיע עם הוראות הרכבה.

 זמין במלאי  310 ₪

מבצע

ארון שירות דגם 6280 כתר

6280KETER

ארון שירות דגם 6280 כתר

דלתות ניתנות לנעילה עמיד – אינו מחליד, מתעקם, מוכתם או מתקלף הארון עשוי מפלסטיק איכותי ועמיד ניתן לשימוש בבית ומחוצה לו קל להרכבה

 זמין במלאי  299 ₪

ארון שירות דגם 6291 כתר

6291KETER

ארון שירות דגם 6291 כתר

ארונית קומפקטית ואיכותית מפלסטיק עמיד וחזק, לשימוש פנימי או חיצוני לבית ולגינה. עם 2 דלתות ו-2 מדפים פנימיים חזקים, ניתן לנעילה. ארונית מעולה לאחסון מגוון כגון: מוצרי טואלטיקה, שימורים, ציוד גינון, כלי עבודה ועוד. קל מאד להרכבה. בגווני אפור. רוחב עומק גובה מידות ארונית: 65 ס"מ 45 ס"מ 91 ס"מ שם יצרן: כתר פלסטיק ישראל נותן האחריות: כתר פלסטיק - 12 חודשים על פגמים בייצור

 זמין במלאי  249 ₪