סולם מדרגות מתקפל


סולם מדרגות מתקפל הוא פריט קבוע בבית ולכן חשוב שהוא יהיה עשוי מחומרים איכותיים ועמידים שיחזיקו זמן רב ולא יחלידו או ישברו. כדי להבטיח שזה אכן יהיה במצב, אנחנו מרכיבים סולמות מתקפלים מהחומרים האיכותיים ביותר שיבטיחו את שביעות רצונכם למשך שנים. תכונה חשובה נוספת שחייבת להיות לסולם מדרגות מתקפל היא התאמה למרחב ולחלל הבית. לעתים הגישה לעליית הגג או חדר עליון היא בעייתית והמקום היחיד שאפשר להתקין בו סולם הוא פתח צר שמאפשר גישה מוגבלת. כדי שניתן יהיה להתקין סולם מדרגות מתקפל בפתח קטן כזה, יש לתכנן סולם שגם הוא יהיה צר אבל נגיש. אנחנו מתחייבים להתאים אותם בכל צורה שביתכם דורש כך שלא תחוו חוסר נוחות כאשר תשתמשו בהם.

חוזק מבני הוא תכונה חשובה נוספת שחייבת להיות בסולמות אלו. סולם מדרגות מתקפל חייב להיות מסוגל להחזיק את המשקל שלנו וגם את המשקל של הפריטים שאנו מעלים ומורידים בלי סכנת שבירה. כדי לוודא שהסולמות המתקפלים אכן יעמדו במשימה ה"כבדה", נעשים להם מבחני איכות ועמידות טרם יציאתם לשוק. סולמות מסוימים יכולים להחזיק משקל של 260 קילוגרם כך שלא תצטרכו לחשוש מקיפול או שבירה של סולם המדרגות המתקפל בביתכם.

צורת סולם המדרגות המתקפל גם היא חשובה מאוד בכל הנוגע להתאמה לבית ואפילו לחוזק והעמידות של הסולם. ישנם כמה סוגים של סולמות מתקפלים שמותאמים הן לצורת הגישה לעליית הגג והמרחב אליו יורד הסולם והן לרצון הלקוחות. הצורות הנפוצות של סולמות אלו היא סולם וורטיקלי – סולמות שנראים כמדרגות של ממש ועשויים ממתכת וסולמות תלת שלביים שכשמם כן הם – סולמות עם שלושה חלקים שמתמזגים אחד לצד השני בצורה קומפקטית ואסתטית גם יחד.

לסיכום, סולם מדרגות מתקפל הוא פתרון אידאלי ונוח שמאפשר גישה לעליות גג וחדרים עליונים ברחבי הבית או הדירה. הם עשויים מתכות חזקות ועמידות כמו פלדה שמחזיקים מעמד במשך שנים וגם יכולים להחזיק משקל רב. הסולמות הללו הם שילוב של מראה מודרני ואסתטי יחד עם פרקטיות, מה שיוצר פריט שהוא גם עיצובי וגם שימושי. אכן הפתרון המושלם.

 

להלן סוגי הסולמות המיועדים אותם ניתן להשיג אצלנו ביחיאל רז  עשה זאת בעצמך :

 

א.