בוצ'ר בלוק -  משטחי בוצ'ר בלוק ול.מ.י. מעץ קשה

בוצ'ר בלוק (או לוח קצבים בעברית) הם פלטות עץ עשויות פסי עץ גושני המחוברים בשיטת חיבור אצבע (Finger joint). שיטת יצור זו מעניקה  לבוצ'ר בלוק איכות ייחודית, חוזק ויציבות לאורך זמן. פלטות הבוצ'ר בלוק יכולות לשמש למגוון צרכים, כגון שולחנות, מדרגות, משטחים למטבח במקום שיש, דלפקי אכילה, קאונטרים למסעדות, וכן עבודות נגרות כללית.
אנו מיבאים את משטחי הבוצ'ר בלוק מאיטליה ומתחייבים לאיכות גבוהה.
הפלטות באות בחמישה גוונים מחמישה סוגי עצים: אלון צרפתי, מייפל צפוני, בוק אדום, מהגוני ספלי ודובדבן בלטי.
הפלטות המקוריות מגיעות בגדלים של 122*400 ס"מ או 85*300 ס"מ, ובעוביים של 16מ"מ, 20 מ"מ, 26 "ממ, 32 מ"מ ו 42 מ"מ. 
בחנות ניתן לחתוך את הפלטות למידה הרצויה, וכמו כן לעשות פזה בצדדים לפי דרישה.

שטחי ל.מ.י
למשטחים גושניים אשר עשויים מסרגלי עץ רחבים (בניגוד למשטחי הבוצ'ר העשוים מחתיכות קטנות וצרות) אנו קוראים משטחי ל.מ.י (laminated). השימוש בהם הוא אותו שימוש כמו הבוצ'ר, המראה שלהם יותר "טבעי". כיוון שמשטחי הל.מ.י הם מבית היצור של וירן תעשיות עץ, יש לנו מגוון מאוד גדול של מידות.
משטחי הלמי מגיעים בעוביים 20 מ"מ (אלון,  פופלר  ואגוז אפריקאי), 27 -32 מ"מ (אלון, מייפל ),42 מ"מ (אלון ואגוז אפריקאי) ו 52 מ"מ (אלון).   

אצלנו ברז יחיאל - עשה זאת בעצמך תוכל לבוא ולהתרשם מהמגוון הרחב של סוגי עצים ופלטות עץ שונות ובכללם בוצ'ר בלוק -  משטחי בוצ'ר בלוק ול.מ.י. מעץ קשה . כמו כן, 

תוכל לקבל את בוצ'ר בלוק -  משטחי בוצ'ר בלוק ול.מ.י. על פי מידה שתרצה, נוכל לחתוך את כל הנדרש על פי שרטוט ונתונים מדוייקים.

כמו כן, נוכל ללספק לך שירותי הובלה במחיר הוגן.


 

 


מ