גדר במבוק

 מעוניינים לגדר את המרפסת או החצר עם במבוק? רוצים ליהנות ממראה טבעי ועמיד לאורך זמן?
גדר במבוק יכולה לשנות לחלוטין את המראה של הסביבה הביתית. בנוסף, כיום ניתן למצוא פתרונות עיצוב המושתתים על הבמבוק גם בבתי עסק, בתי מלון, מסעדות, בנייני מגורים ועוד. הבמבוק הוא עץ שנחשב קל מאוד לעבודה, הוא עמיד בפני נזקי מזג האוויר, ומחירו הנוח אטרקטיבי עבור כל סוגי הלקוחות. 
 
 
יחיאל רז "עשה זאת בעצמך" - רזטולס מעלים מבצעים מידיי תקופה, אם יש לכם שאלות כלשהן לגבי המבצעים ותנאי תשלום, אתם מוזמנים להתקשר למשרדנו בטל'-   04-6721437 ולבקש את מחלקת המכירות.

 סוגים פופולאריים של גדרות
 כיום כבר לא צריך להתפשר לפני שבוחרים גדר במבוק. ניתן להתייעץ עם המומחים של יחיאל רז "עשה זאת בעצמך", ולבחור גדר מבין סוגים רבים של מוצרים:
  • במבוק מושחל – זוהי גדר העשויה מקני במבוק בעובי משתנה, כאשר היתרון הוא תילי המתכת המושחלים אל תוך הבמבוק. הבמבוק המושחל פופולארי לא רק עבור בניית גדרות, אלא גם למען עיצוב חיצוני, קירוי פרגולות וכדומה.
  • במבוק דק – הבמבוק הדק הגיע לישראל לפני מספר שנים, וזוכה להצלחה רבה בשל עמידותו. העובי של דגמים אלו עומד על 8-10 מ"מ בלבד, וחוט המתכת השזור בתוך העץ עובר תהליך גלוון.
  • במבוק קנה צהוב – גדר במבוק קנה צהוב היא בעלת יתרונות אסתטיים משמעותיים. המראה של הקנה הצהוב הופך אותו למבוקש בקרב מסעדות ובתי מלון, אך גם בחצרות ובמרפסות ניתן לנצל אותו.
  • גדר ערבה – גדרות במבוק מסוג ערבה יכולה להחזיק מעמד ללא תחזוקה שוטפת לתקופה של 4-5 שנים. היא מתאימה מאוד לקירוי איזורים גדולים, וזאת בשל צבע חום כהה מרשים במיוחד.
  • גדר קנה פשוט – זהו הדגם השכיח ביותר של במבוק, וגם הזול ביותר מבין שאר האפשרויות. העובי של הקנה הפשוט הוא 4-5 מ"מ, אפשר לכסות איתו סוכות, ויש צורך במספר שכבות על מנת ליצור בעזרתו גידור מוחלט.