מ-  עד- 

דבק לדשא סינטטי

דבק לדשא סינטטיRAZ

דבק לדשא סינטטי

דבק נוזלי חד רכיבי על בסיס PU הדבק מתקשה עם החשיפה ללחות שבאוויר הדבק בעל עמידות ימית, ובעל עמידות לזמן רב במגע ממושך עם מים. הוא בעל זמן ייבוש מהיר

 זמין במלאי  69 ₪ 80 ₪

דשא סינטטי דגם 8מ"מ 1 מטר מרובע

דשא 8ממHOLLY

דשא סינטטי דגם 8מ

נתונים יבשים: גובה הסיבים - 10 מ"מ. עמיד בקרינת UV. בעל תו תקן ישראלי הדשא מתאים לאקלים הישראלי צפיפות: 60,000 סיבים למ"ר צבע: ירוק אחיד. משקל למ"ר: 800 גרם. מרווח בין התפרים: 5/32 אינץ'. רוחב גליל: 2/4 מטרים.

 זמין במלאי  18 ₪

מבצע

דשא סנטטי וידר 41מ"מ 1 מטר מרובע

41 מ"מ וידרHOLLY

דשא סנטטי וידר 41מ

זהו דשא סינטטי בעל סיבים בגובה של 41 מ"מ. בדגם הזה ישנם 15,750 תפרים למטר מרובע, 160 תפרים למטר רץ ומרחק של 3/8'' בין תפרים. הדשא מגיע עם רשת אחורית, אחריות לחמש שנים ובמידות גלילים של 25X2 ו-25X4 מטר

 זמין במלאי  45 ₪

דשא סנטטי אמפל 41מ"מ 1 מטר מרובע

41 מ"מ אמפלHOLLY

דשא סנטטי אמפל 41מ

דשא סינטטי הולי אמפל גובה מרבד: 41 מ"מ ,גובה סיבים: 38 מ"מ תפרים למטר מרובע: 16800 ,מרחק בין תפרים: 3/8" ,תחתי: שתי שכבות LATEX+ רשת פיבר צבע תחתית: שחור. אחריות: 5 שנים *המחיר לפי מ"ר

 זמין במלאי  59 ₪

דשא סנטטי 50מ"מ H50 מטר מרובע 1

דשא H50HOLLY

דשא סנטטי 50מ

הדגם היחיד בארץ גם לגינה וגם לשימושי ספורט, בעל העמידות הגבוהה ביותר לשחיקה דגם H-50 החדש של Holly הנו הדגם היחיד של דשא סינטטי אשר מתאים לשימוש, הן למטרות גינון והן למטרות ספורט. בדומה לשאר הדגמים המנצחים שלנו, גם דגם זה עומד בתקן California's Prop 65 – התקן המחמיר בעולם לבדיקת נוכחות עופרת. לכן, הדשא שלנו הוא לא רק ירוק יותר, אלא גם בריא יותר! הדשא שלנו אינו מכיל עופרת, קדמיום, כספית, כרום וחומרים אחרים הנמצאים בשימוש בתעשייה. כמו כן, מאופיין הדשא בעמידות רבה לקרני ה-UV המזיקות של השמש, דבר אשר מקנה לו עמידות רבה ויכולת לשמור על האסתטיות שלו לאורך זמן רב.

 זמין במלאי  79 ₪

דשא סנטטי גרין H25 מטר מרובע 1

H25HOLLY

דשא סנטטי גרין H25 מטר מרובע 1

גובה הסיבים - 30 מ"מ. עמיד בקרינת UV. בעל תו תקן ישראלי. הדשא מתאים לאקלים הישראלי. צפיפות: 16,898 סיבים למ"ר. צבע: 2 גוונים של ירוק בסיבים הגבוהים, גוון צהוב וגוון ירוק בסלסול הנמוך. מרווח בין התפרים: 3/8 אינץ'. רוחב גליל: 2/4 מטרים.

 זמין במלאי  39 ₪

סט מסמרים לדשא סינטטי 50 יחידות

מסמרים לדשאHOLLY

סט מסמרים לדשא סינטטי 50 יחידות

חבילת מסמרים לדשא סינטטי 50 יחידות אורך: 200 מ"מ קוטר : 4.8 מ"מ מסמרים לקיבוע דשא סינטטיהמסמר עשוי ממתכת מצופה אבץ ומיועד לעגן דשא סינטטי לאדמה

 זמין במלאי  49 ₪

דשא סנטטי בלאנס 41מ"מ 1 מטר מרובע

בלאנסHOLLY

דשא סנטטי בלאנס 41מ

משטח דשא סינטטי זה מגיע עם גובה סיבים העומד על 35 מ"מ, מדד DTEX העומד על PP3300+PE6600, צבע סיב ישר של ירוק צמחי+ירוק זית וצבע סיב מסולסל של ירוק+חום. מספר התפרים למטר רץ הינו 15 ומספר התפרים למטר רבוע עומד על 15750. תקופת האחריות של משטח זה הינה 5 שנים ומידות הגלילים הינן 4X25 או 2X25 מטר.

 זמין במלאי  55 ₪

בד חיפוי קרקע פלריג שחור 1X2 מטר

RAZ

בד חיפוי קרקע פלריג שחור 1X2 מטר

מיועד לחיפוי הקרקע לפני הנחת חיפוי אבנים ודשא סינטטי רצוי מאד לחפות את הקרקע עם פלריג לפני הנחת חלוקי נחל, טוף, דשא סינטטי, אפילו מתחת דקים עץ באזורים מסויימים. הבד הזה ארוג במבנה שתי וערב, על כן הוא מאפשר חלחול מים לקרקע. הצבע השחור שלו אוטם אותו לאור ובולע את קרינת השמש - דבר המונע צמיחת עשבים שוטים דרכו. כמו כן הבד מפריד בין האדמה, לטוף או לאבני החיפוי מעל כך שהכל נשאר במראה מסודר ונקי, ללא שקיעת חומר החיפוי העליון וללא גידול עשבי פרא.

 זמין במלאי  4 ₪

דשא סינטטי משפר בצורה משמעותית את איכות החיים. במקום לבזבז זמן, כסף ומשאבים על ריצוף יקר של גינה או חצר, אפשר פשוט להתקין משטחי דשא באיכות גבוהה, וליהנות מנוף ירוק. הדשא הסינטטי מחזיק מעמד לאורך שנים, ואינו דורש תחזוקה. אפשר לבחור מבין סוגים רבים של דשא סינטטי, לשלב אותו עם צמחייה טבעית, ואפילו להתקין אותו במרפסת או בגג.
 
  משטח דשא סינטטי לגינה
 
ייעוץ בבחירת דשא סינטטי לגינה
 
יחיאל רז " עשה זאת בעצמך "- רזטולס גאה לייצג ולשווק את מוצריה האיכותיים של חברת הולי אינטרנציונל - דשא סינטטי לגינה באיכות הגבוהה ביותר בישראל. אצלנו תוכלו למצוא את מגוון הדשא סינטטי של חברת הולי אינטרנשיונל ולקבל בו במקום בהתאם למידה שתבקשו.
 איתנו תוכלו לבחור דשא סינטטי מבין מגוון רחב מאוד של סוגים:
         הולי גרין 41
  • הולי מיקס החדש
  • הולי מיקס אקסטרה
  • הולי גרין באלנס
  • הולי באלנס החדש
  • 8H
ההבדלים בין סוגי הדשא הסינטטי שלנו באים לידי ביטוי בצפיפות, בתקני איכות הסביבה, במדד דטקס ובעיקר במגע. אנו מעמידים לרשותכם צוות מיומן של יועצים, אשר יעזור לכם לבדוק מקרוב את סוגי הדשא השונים.
אתם לא צריכים להתפשר על משטח דשא איכותי, מפנק ונוח או לבזבז כסף על דשא סינטטי לחצר באיכות ירודה. רכזו את כל השאלות שלכם תחת קורת גג אחת, ותקבלו תשובות מהירות מנציגינו האדיבים.