משפחות כלי עבודה נטענים הן כה רבות ומגוונות :מברגות, מקדחות, פטישונים, מסורים, משחזות, מלתשות, מחרצות, כלי גינון נטענים, כלי עבודה נטענים הללו אותם אנו מוצאים במוסכים,בנגריות,בתעשיה, בבתים שלנו, זו אחת מהמצאות המאה. הותיקים שביננו זוכרים את הסירבול הנורא של הכבלים המאריכים שלא בדיוק ניתן להשתמש בכל מקום, ואם כבר כן אז הסירבול נורא, לא תמיד מוצאים נקודת מתח לא פשוט בכלל. שלא נדבר על בעלי המקצוע המקצועיים שהשימוש במברגות, מקדחות, פטישונים, מסורים, משחזות, מלתשות, מחרצות, כלי גינון נטענים, כלי עבודה נטענים למוסכים, לנגריות, לתעשיה שהשימוש בכלי עבודה הללו זו הפרנסה שליהם ביום יום בין אם זה בנגריות, במכונאות, במוסכים, בתעשיה, בבניה - זו השפעה על כושר הייצור שליהם התפוקה היומית. הטכנלוגיה שהתפתחה בתחום המברגות, המקדחות,פטישונים, מסורים, משחזות, מלתשות, מחרצות, כלי גינון נטענים, כלי עבודה נטענים יצרה מציאות חדשה. הכלים החשמליים הגדולים והמסורבלים עם כבלי חשמל ארוכים, התכנון הרב שלפני ביצוע עבודות גדולות כשהמתח החשמלי המזין את כלי עבודה הוא מקור החיים של הכלים הללו, בלעדיו לא ניתן לעבוד. אז זהו העולם הטכנולוגי העניק לנו פתרון מושלם - כלי עבודה נטענים מסוגים שונים, לשימושים שונים הפועלים על בטריות ליתיום עוצמתיות שמעניקות חופש פעולה בכל מקום ומקור מתח בלתי תלוי בנקודות חשמל. אין יותר סרבול של כבלי חשמל מאריכים, כבלי חשמל של כלי עבודה כחלק אינטגרלי מגופם. בעלי המקצוע ואף אנו בעלי בתים כה מאושרים מהיכולות והביצועים של כלי עבודה נטענים הללו, ללא מגבלת עוצמה ולא זמן - לרוב הסוללות הנטענות מספיקות לכמה שעות ואם הן לפני הורקה פשוט מחליפים סוללת ליתיום טעונות ומחברים לכל  סוג של כלי עבודה נטענים . במקביל יש לנו את מטען הסוללות המהיר שמתחבר למתח חשמלי שביכולתו לטעון סוללת ליתיום תוך זמן קצר של עד 20 דקות לטעינה מלאה ( תלוי בעוצמת המטען וסוג הסוללה).

בקיצור חיינו בתחום העבודה בכלי עבודה נטענים מסוג שונים:מברגות, מקדחות, המברגות, פטישונים, מסורים, משחזות, מלתשות, מחרצות, כלי גינון נטענים, כלי עבודה נטענים למוסכים, לנגריות,לתעשיה, לבניה נעשו קלים ובטוחים יותר. ניתן להשתמש בכלי עבודה נטענים הללו בגבהים, במקומות מורכבים ללא מתח חשמלי בסביבה. מציאות זו יצרה יכולת תמרון וגמישות רבה בצורת הפעלת הכלים ומבלי לפגוע בעוצמה, במקצועיות, באיכות,תפוקה ובזמנים.

אנו מזמינים אתכם אלינו אל רז יחיאל - עשה זאת בעצמך ולמצוא אצלנו מגוון רחב מאד, מקצועי ואיכותי של כלי עבודה נטענים מסוגים שונים ממיטב החברות המובילות בעולם:מקיטה,בוש,מילווקי,דיוולט,אנהייל ועוד..

בסרטון להלן ניתן לצפות על סוגים שונים של כלי עבודה נטענים - צפיה מהנה!!

 

להלן עוד סרטון להמחשה של כלי עבודה נטענים מקצועיים וגדולים יותר - צפיה מהנה!!